شرایط تحویل

  • به جهت جلوگیری از سوءاستفاده برخی افراد، خرید کالا فقط به شرط نصب امکانپذیر است. ضمناً در هنگام تحویل کالا، راه اندازی و نصب نیز همزمان صورت می‌پذیرد. بنابراین اگر خریدار نسبت به نصب محصول ممانعت کند، "شرکت" ناچار است از تحویل کالا خودداری و آن را عودت دهد. بدیهی است در این صورت هزینه ارسال و عودت کالا به عهده "مشتری" خواهد بود.
  • دامنه فعالیت "فروشگاه اینترنتی گلدیران پلاس" شامل شهر‌های ذیل می‌باشد و "گلدیران" در حال حاضر مسئولیتی در قبال ارسال کالا به سایر نقاط کشور بر عهده نخواهد داشت.
استان شهر
تهران تهران، آدران، اسلامشهر، اندیشه، باقرشهر، بهارستان، بومهن، پاکدشت، پردیس، پرند، جاجرود، حصارک، دماوند، رباط کریم، رودهن، شهر قدس، شهرری، شهرک اندیشه، شهریار، فشم، فیروز کوه، قرچک، کهریزک، گیلاوند، لواسان، نسیم شهر، ورامین و الوند
البرز کرج، اشتهارد، شاهین ویلا، طالقان، فردیس، کمال شهر، گوهردشت، مارلیک، ماهدشت، محمدشهر، مشکین دشت، ملارد، مهرشهر، نظر آباد و هشتگرد
قم * قم و سلفچگان
قزوین *

قزوین، قزوین (محمدیه)، آبیک و شهر الوند

آذربایجان شرقی تبریز
اصفهان اصفهان
خراسان رضوی مشهد
فارس شیراز
مازندران رویان، نور، ایزدشهر و محمودآباد

 

  • "شرکت" مسئولیت حمل کالا را به عهده می‌گیرد.
  • آدرس درج شده توسط "مشتری"، باید مکانی مشخص و دارای هویت باشد.
  • باز نمودن بسته‌بندی کالا (به استثناء تلفن همراه و لوازم خانگی کوچک) باید صرفاً توسط تکنسین نصب "شرکت گلدیران" انجام پذیرد. در غیر این صورت، امکان استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
  • برای برنامه ریزی بهتر فرایند تحویل کالا، "مشتری" در حین خرید می تواند بازه زمانی پیشنهادی خود را به صورت "صبح" یا "عصر" اعلام نماید.
  • در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان محترم و جلوگیری از سوءاستفاده برخی افراد، سفارش های تعدادی و عمده، همچنین سفارش مشتریانی غیر از مصرف کنندگان نهایی، لغو می‌گردد و گلدیران پلاس مسئولیتی در قبال رسیدگی به این نوع از درخواست‌ها نخواهد داشت.