شرایط تحویل

  • به جهت جلوگیری از سوءاستفاده برخی افراد، خرید کالا فقط به شرط نصب امکانپذیر است. ضمناً در هنگام تحویل کالا، راه اندازی و نصب نیز همزمان صورت می‌پذیرد. بنابراین اگر خریدار نسبت به نصب محصول ممانعت کند، "شرکت" ناچار است از تحویل کالا خودداری و آن را عودت دهد. بدیهی است در این صورت هزینه ارسال و عودت کالا به عهده "مشتری" خواهد بود.
  • دامنه فعالیت "فروشگاه اینترنتی گلدیران پلاس" شامل شهر‌های ذیل می‌باشد و "گلدیران" در حال حاضر مسئولیتی در قبال ارسال کالا به سایر نقاط کشور بر عهده نخواهد داشت.
استان شهر
تهران تهران، آدران، اسلامشهر، اندیشه، باقرشهر، بهارستان، بومهن، پاکدشت، پردیس، پرند، جاجرود، حصارک، دماوند، رباط کریم، رودهن، شهر قدس، شهرری، شهرک اندیشه، شهریار، فشم، فیروز کوه، قرچک، کهریزک، گیلاوند، لواسان، نسیم شهر، ورامین و الوند
البرز کرج، اشتهارد، شاهین ویلا، طالقان، فردیس، کمال شهر، گوهردشت، مارلیک، ماهدشت، محمدشهر، مشکین دشت، ملارد، مهرشهر، نظر آباد و هشتگرد
قم * قم و سلفچگان
قزوین *

قزوین، قزوین (محمدیه)، آبیک و شهر الوند

آذربایجان شرقی تبریز
اصفهان اصفهان
خراسان رضوی مشهد
فارس شیراز

 

  • "شرکت" مسئولیت حمل کالا را به عهده می‌گیرد.
  • ارسال سریع صرفا در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:00 الی 17:00 و پنجشنبه‌ها از ساعت 09:00 الی 12:30) برای محصولات تلفن همراه و لوازم خانگی کوچک و فقط در مناطق 22 گانه شهر تهران میسر می باشد. بدیهی است سفارشات بعد از ساعات مذکور، در روز بعد رسیدگی و ارسال خواهند شد. (ارسال سریع رایگان)
  • ارسال محصولات موبایل و لوازم خانگی کوچک به سراسر کشور امکان پذیر می‌باشد که با توجه به ارسال این محصولات از طریق شرکت پست (به جز مناطق 22 گانه تهران)، تحویل آن‌ها از 72 ساعت تا 7 روز کاری زمان می‌برد.
  • آدرس درج شده توسط "مشتری"، باید مکانی مشخص و دارای هویت باشد.
  • باز نمودن بسته‌بندی کالا (به استثناء تلفن همراه و لوازم خانگی کوچک) باید صرفاً توسط تکنسین نصب "شرکت گلدیران" انجام پذیرد. در غیر این صورت، امکان استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
  • برای برنامه ریزی بهتر فرایند تحویل، "مشتری" در حین خرید می تواند زمان پیشنهادی خود را برای تحویل و نصب اعلام کند. ساعات پیشنهادی به صورت بازه های زمانی" 10:00 الی 14:00" یا "14:00 الی 18:00" است. شرکت، کالای خریداری شده را طی 48 ساعت کاری و در بازه زمانی پیشنهاد شده توسط مشتری، ارسال می‌ کند.
  • در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان محترم و جلوگیری از سوءاستفاده برخی افراد، سفارش های تعدادی و عمده، همچنین سفارش مشتریانی غیر از مصرف کنندگان نهایی، لغو می‌گردد و گلدیران پلاس مسئولیتی در قبال رسیدگی به این نوع از درخواست‌ها نخواهد داشت.

* سفارشات استان‌های قم و قزوین پس از هماهنگی با خریدار، حداکثر طی 7 روز کاری ارسال و تحویل داده خواهند شد.

> تاریخ آخرین به روز رسانی: یکشنبه، 25 خرداد 1399